Cannery Casino And Hotel

Las Vegas, United States Of America
2121 EAST CRAIG ROAD ,LAS VEGAS (NV) 89030
Las Vegas Strip North поглед на мапата
од
EUR9776EUR
2 возрасни
This lovely hotel is situated in North Las Vegas. There are a total of 307 units on the premises. Travellers will not be bothered during their stay, as this is not a pet-friendly accommodation.

прикажи повеќе

Hotel facilities

Hotel type
hotel
Facilities
Check-in hour
Check-out hour

покажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!