Four Queens Hotel and Casino (No Resort Fee)

Four Queens Hotel and Casino (No Resort Fee)

Las Vegas, United States Of America
202 Fremont St, Las Vegas
With a stay at Four Queens Hotel and Casino (No Resort Fee), you'll be centrally located in Las Vegas, steps from Golden Nugget Casino and 5 minutes by foot from Fremont Street Experience. This casino hotel is 0.3 mi (0.4 km) from Mob Museum and 1.2 mi (2 km) from Las Vegas North Premium Outlets.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!