Golden Gate Hotel and Casino

Las Vegas, United States Of America
1 Fremont St, Las Vegas
Set in a prime location of Las Vegas (NV), Golden Gate Hotel and Casino puts everything the city has to offer just outside your doorstep. The hotel has everything you need for a comfortable stay. Take advantage of the hotel's free Wi-Fi in all rooms, daily housekeeping, casino, 24-hour front desk, luggage storage. All rooms are designed and decorated to make guests feel right at home, and some rooms come with television LCD/plasma screen, linens, towels, internet access – wireless, internet access – wireless (complimentary). The hotel offers various recreational opportunities. Friendly staff, great facilities and close proximity to all that Las Vegas (NV) has to offer are three great reasons you should stay at Golden Gate Hotel and Casino.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!