Mardi Gras Hotel & Casino

Las Vegas, United States Of America
3500 Paradise Rd, Las Vegas
LAS VEGAS, NEVADA, UNITED STATES OF AMERICA поглед на мапата
The Mardi Gras Hotel and Casino is a popular choice amongst travelers in Las Vegas (NV), whether exploring or just passing through. The hotel offers guests a range of services and amenities designed to provide comfort and convenience. All the necessary facilities, including free Wi-Fi in all rooms, casino, 24-hour front desk, facilities for disabled guests, luggage storage, are at hand. Some of the well-appointed guestrooms feature carpeting, private entrance, internet access – wireless, internet access – wireless (complimentary), non smoking rooms. Take a break from a long day and make use of hot tub, golf course (within 3 km), outdoor pool, garden. Friendly staff, great facilities and close proximity to all that Las Vegas (NV) has to offer are three great reasons you should stay at The Mardi Gras Hotel and Casino.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!