Harrah's Hotel and Casino Las Vegas

Las Vegas, United States Of America
3475 Las Vegas Blvd S, Las Vegas
Harrah's Las Vegas Hotel is perfectly located for both business and leisure guests in Las Vegas (NV). The hotel has everything you need for a comfortable stay. Take advantage of the hotel's 24-hour room service, casino, 24-hour front desk, facilities for disabled guests, Wi-Fi in public areas. Television LCD/plasma screen, carpeting, linens, mirror, towels can be found in selected guestrooms. The hotel's peaceful atmosphere extends to its recreational facilities which include hot tub, fitness center, sauna, outdoor pool, spa. Harrah's Las Vegas Hotel is an excellent choice from which to explore Las Vegas (NV) or to simply relax and rejuvenate.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!