Plaza Hotel and Casino - Las Vegas

Las Vegas, United States Of America
1 Main Street, Las Vegas
Stop at Plaza Hotel & Casino to discover the wonders of Las Vegas (NV). Both business travelers and tourists can enjoy the property's facilities and services. All the necessary facilities, including free Wi-Fi in all rooms, 24-hour room service, 24-hour security, daily housekeeping, gift/souvenir shop, are at hand. Each guestroom is elegantly furnished and equipped with handy amenities. The property offers various recreational opportunities. Friendly staff, great facilities, and close proximity to all that Las Vegas (NV) has to offer are three great reasons you should stay at Plaza Hotel & Casino.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!