Westgate Las Vegas Resort and Casino

Las Vegas, United States Of America
3000 Paradise Road 
Convention Center Area поглед на мапата
near of the Convention Center; distance (approx.): to the airport McCarran International Airport (LAS): 4 mile(s), to the place of interest Las Vegas Strip: 1 block(s), to the shopping centre Fashion Show Mall: 1 mile(s)

прикажи повеќе

Hotel facilities

Air Conditioning, Indoor Pool, Spa Fitness, Parking, Wireless Lan

покажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!