New York-New York Hotel & Casino

Las Vegas, United States Of America
3790 S Las Vegas Blvd, Las Vegas
New York New York Hotel is perfectly located for both business and leisure guests in Las Vegas (NV). Featuring a complete list of amenities, guests will find their stay at the property a comfortable one. Service-minded staff will welcome and guide you at the New York New York Hotel. Guestrooms are designed to provide an optimal level of comfort with welcoming decor and some offering convenient amenities like television LCD/plasma screen, carpeting, linens, mirror, towels. The hotel's peaceful atmosphere extends to its recreational facilities which include fitness center, outdoor pool. Friendly staff, great facilities and close proximity to all that Las Vegas (NV) has to offer are three great reasons you should stay at New York New York Hotel.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!