Silverton Casino

Las Vegas, United States Of America
3333 BLUE DIAMOND RD, LAS VEGAS, US
Tripadvisor Score: 4.0
When you stay at Silverton Casino Hotel in Las Vegas, you'll be near the airport, within a 10-minute drive of T-Mobile Arena and MGM Grand Casino. This casino resort is 5.2 mi (8.3 km) from Park Theater and 5.9 mi (9.5 km) from Orleans Arena.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!