The Strat, Casino And Skypod

Las Vegas, United States Of America
2000 Las Vegas Blvd S, Las Vegas
HOTEL: This hotel offers a swimming pool on the roof terrace andLas Vegas great views of. ROOM: All the rooms have a living room, a writing desk, pay channels, complimentary bathroom items and a television. FACILITIES: There is a range of facilities and services available at the establishment, including a gym a spa with treatments. RESTAURANT: On the roof terrace, you have a restaurant with panoramic views, It also offers a buffet restaurant and a cocktail bar. SITUATION: This hotel is a 10-minute walk away from Fremont Experience the commercial centre the casino, 3,2 kilometres away from the establishment, guests will find Show Mall the commercial centre.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!