Marriott's Grand Chateau (No Resort Fee)

Las Vegas, United States Of America
75 E Harmon Avenue, Las Vegas
Located in Las Vegas, Marriott's Grand Chateau (No Resort Fee) is on the Strip, within a 10-minute drive of T-Mobile Arena and Sands Expo Convention Center. This eco-friendly condominium resort is 1.4 mi (2.2 km) from High Roller and 1.9 mi (3.1 km) from Fashion Show Mall.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!