Downtown Grand Las Vegas

Las Vegas, United States Of America
206 North 3rd Street, Las Vegas
Fremont Street - Downtown поглед на мапата
Downtown Grand, an Ascend Hotel is perfectly located for both business and leisure guests in Las Vegas (NV). Offering a variety of facilities and services, the property provides all you need for a good night's sleep. Service-minded staff will welcome and guide you at Downtown Grand, an Ascend Hotel. Comfortable guestrooms ensure a good night's sleep with some rooms featuring facilities such as flat screen television, sofa, closet, air conditioning, wake-up service. The property offers various recreational opportunities. Discover all Las Vegas (NV) has to offer by making Downtown Grand, an Ascend Hotel your base.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!