Four Seasons Hotel Las Vegas

Las Vegas, United States Of America
3960 Las Vegas Boulevard South, 3960
Located just steps from world-class entertainment, nightlife and casinos, this hotel is located at the southern end of the Las Vegas strip on the 35th to 39th floor of the Mandalay Bay Resorts building. With an intimate and tranquil non-gaming atmosphere with a warmly residential style, this hotel is an oasis of serenity and refinement amid the sparkle and excitement of Las Vegas.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!