Hampton Inn & Suites Las Vegas Airport

Las Vegas, United States Of America
6575 SOUTH EASTERN AVENUE,
McCarran International Airport поглед на мапата
This hotel enjoys a prime setting in Las Vegas, lying close to the Strip. The hotel is located within easy access of a host of attractions, including the Wildhorse Golf Club, the Thomas and Mack Centre and Ethel M Chocolates Factory. Guests will find themselves just a short driving distance away from the Cirque de Soleil and the city centre. The Ethel M Botanical Cactus Gardens and the University of Nevada Las Vegas can be found nearby. This charming hotel extends a warm, friendly welcome to guests upon arrival. The guest rooms are luxuriously designed, oozing character and poise. The hotel features an extensive range of facilities and services, ensuring a comfortable, enjoyable stay for every type of traveller.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!