Hilton Garden Inn Las Vegas/henderson

Las Vegas, United States Of America
1340 WEST WARM SPRINGS ROAD, HENDERSON, NEVADA, 89014, USA
од
EUR18160EUR
2 возрасни
The Hilton Garden Inn Las Vegas/Henderson hotel in Henderson, Nevada is conveniently located off US-95/93 at Exit 64 and I-215. The Hilton Garden Inn Las Vegas hotel in Henderson is just minutes away from the Las Vegas Strip, 10 miles from McCarran International Airport and a short drive to Lake Mead National Recreation Area. Our Henderson, Nevada hotel is located in the Green Valley-Henderson area and adjacent to the Sunset Station Casino.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!