Hilton Grand Vacations On Paradise (convention Center)

Hilton Grand Vacations On Paradise (convention Center)

Las Vegas, United States Of America
455 KAREN AVENUE LAS VEGAS , NEVADA , US , 89109
од
EUR16648EUR
2 возрасни
The Hilton Grand Vacations Las Vegas is a relaxed urban oasis with a touch of glamour and very nicely nestled minutes away from the bustling Las Vegas Strip where the shopping and leisure sites can be found as well as close to Las Vegas Convention Centre. The resort offers guests convenient access to the I-15 Freeway and a Las Vegas Monorail Station. It boasts beautifully appointed studios and suites and features high class facilities; a hotel designed to meet the needs of the individual, family or business travellers.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!