Homewood Suites South Las Vegas

Las Vegas, United States Of America
10450 South Eastern Ave,
McCarran International Airport поглед на мапата
This hotel is situated in the Henderson-Green Valley neighbourhood. The hotel is situated close to the Rio Secco Golf Club, enjoying wonderful views over the Las Vegas Strip. The hotel affords guests a peaceful setting, close to the pulse of the entertainment. A number of shopping, dining and entertainment venues can be found nearby. McCarran International Airport is just 12 km away from this hotel. This wonderful hotel comprises beautifully-designed guest rooms, which ooze charm and style. Guests can enjoy the ultimate relaxation, by availing of the hotel's exemplary leisure facilities. Guests can enjoy a delightful breakfast in the mornings, before setting off to explore the delights of the area.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!