Las Vegas Marriott

Las Vegas, United States Of America
325 Convention Center Drive, Las Vegas
Las Vegas, NV, United States поглед на мапата
Las Vegas Marriott is a popular choice amongst travelers in Las Vegas (NV), whether exploring or just passing through. The property features a wide range of facilities to make your stay a pleasant experience. Service-minded staff will welcome and guide you at Las Vegas Marriott. Guestrooms are designed to provide an optimal level of comfort with welcoming decor and some offering convenient amenities like flat screen television, air conditioning, heating, desk, alarm clock. The property offers various recreational opportunities. Convenience and comfort make Las Vegas Marriott the perfect choice for your stay in Las Vegas (NV).

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!