Sahara Las Vegas

Las Vegas, United States Of America
2535 Las Vegas Blvd South, Las Vegas
HOTEL: This air-conditioned hotel has a casino and a roller coaster. It has 1472 rooms, 40 suites and 27 floors. The establishment has a lobby with an elevator, a reception, a bar, a hairdresser's, restaurants and internet. The establishment offers guests a laundry service, room service, a car park and indoor parking. SITUATION: the Las Vegas Strip Is situated in. ROOM: They have a bathroom with a hairdryer, a direct line telephone, internet, an air-conditioning system and a central heating system. FACILITIES: Clients can find a swimming pool, a sauna and a massage service. Clients can enjoy activities such as enjoy tennis, The establishment also offers an entertainment programme. OBSERVATIONS: Ask for further information regarding hotel conditions and operations.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!