The Westin Las Vegas And Spa

Las Vegas, United States Of America
160 E Flamingo Rd, Las Vegas
The Westin Las Vegas Hotel and Spa is perfectly located for both business and leisure guests in Las Vegas (NV). Both business travelers and tourists can enjoy the hotel's facilities and services. Service-minded staff will welcome and guide you at the The Westin Las Vegas Hotel Casino and Spa. Guestrooms are fitted with all the amenities you need for a good night's sleep. In some of the rooms, guests can find television LCD/plasma screen, mirror, closet, internet access – wireless, whirlpool bathtub. To enhance guests' stay, the hotel offers recreational facilities such as hot tub, fitness center, sauna, golf course (within 3 km), outdoor pool. Discover all Las Vegas (NV) has to offer by making The Westin Las Vegas Hotel and Spa your base.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!