Siegel Slots and Suites

Las Vegas, United States Of America
5011 E Craig Rd, Las Vegas
Located in North Las Vegas, Siegel Slots and Suites is a perfect starting point from which to explore Las Vegas (NV). The hotel offers a wide range of amenities and perks to ensure you have a great time. Take advantage of the hotel's casino, car park, business center, restaurant, laundry service. Each guestroom is elegantly furnished and equipped with handy amenities. Access to the hotel's outdoor pool, spa will further enhance your satisfying stay. Siegel Slots and Suites combines warm hospitality with a lovely ambiance to make your stay in Las Vegas (NV) unforgettable.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!