The M Resort Spa & Casino

Las Vegas, United States Of America
12300 LAS VEGAS BOULEVARD SOUT,89044,HENDERSON,
This lovely hotel can be found in South of the Strip. There are a total of 390 accommodation units at The M Resort Spa & Casino. Wi-Fi internet connection is available for further comfort and convenience. The M Resort Spa & Casino offers 24-hour reception for guests' convenience. Furthermore, The M Resort Spa & Casino offers cots on request for children. This establishment's common areas are disability-friendly. The M Resort Spa & Casino is not a pet-friendly establishment. Guests will also appreciate the car park and garage. Corporate travellers will appreciate the convenience of the establishment's business facilities ideal to have a productive day of work. Guests will delight in the meals served at the hotel. Customers will energize their day with delectable dishes served at The M Resort Spa & Casino. Additional fees may apply for some services.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!