The Resort On Mount Charleston

Las Vegas, United States Of America
2275 KYLE CANYON ROAD, LAS VEGAS, US
Mount Charleston/35 Miles From Las Vegas поглед на мапата
од
EUR12914EUR
2 возрасни
This resort boasts a stunning setting in Las Vegas, lying amidst the mountains, close to Toiyabe National Forest. The resort is situated in the Spring Mountains National Recreational Area, close to numerous hiking and mountain biking trails. The Las Vegas Ski and Snowboard Resort is just a 15 minutes' driving distance away. This wonderful resort is conveniently situated just 68 km away from McCarran International Airport. This magnificent resort tempts visitors into a unique world of natural and scenic beauty and charm. The guest rooms are sumptuously designed, beautifully reflecting the splendour of the surroundings. The resort's extensive range of facilities and services is sure to impress every type of traveller.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!