The STRAT Hotel, Casino & SkyPod

Las Vegas, United States Of America
2000 Las Vegas Blvd S, Las Vegas
Located in Las Vegas (Las Vegas Strip), "The STRAT Hotel, Casino & SkyPod" is within a 10-minute walk of SLS Las Vegas Casino and Chapel of the Flowers. This casino resort is 0.7 mi (1.1 km) from Little White Wedding Chapel and 1.3 mi (2.1 km) from Las Vegas Convention Center.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!