ibis Styles Lausanne Center Mad House

ibis Styles Lausanne Center Mad House

Lausanne, Switzerland
Place de l'Europe 6, Lausanne
With a stay at ibis Styles Lausanne Center Mad House in Lausanne (Lausanne Center), you'll be within a 10-minute walk of Place of Riponne and Lausanne Cathedral. This hotel is 1.1 mi (1.8 km) from Lausanne Historical Museum and 1.1 mi (1.8 km) from Palais de Beaulieu.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!