City Hospital Apartments

Leeds, United Kingdom
Bayswater Place, Ls8 5Ls, Leeds, United Kingdom
Leeds, United Kingdom поглед на мапата
With a stay at City Hospital Apartments in Leeds (Harehills), you'll be within a 10-minute walk of Thackray Museum of Medicine and St James's University Hospital. This apartment is 1.7 mi (2.7 km) from First Direct Arena and 2.6 mi (4.2 km) from University of Leeds.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!