Kirkstall Serviced Apartments Leeds

Kirkstall Serviced Apartments Leeds
Apartment

Leeds, United Kingdom
54 Raynville Road, Leeds
Leeds, United Kingdom поглед на мапата
The best kind of vacation is when you come somewhere new and it feels like home: apartment «Kirkstall Serviced Apartments Leeds» is located in Leeds. This apartment is located in 5 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment. Places nearby: Etihad Stadium, National Football Museum and Arndale Centre.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!