Travelodge Leeds Central Vicar Lane

Travelodge Leeds Central Vicar Lane

Leeds, United Kingdom
97 Vicar Lane, Leeds
Ideally located in the Leeds City Center area, Travelodge Leeds Central Vicar Lane promises a relaxing and wonderful visit. The property has everything you need for a comfortable stay. Facilities like daily housekeeping, 24-hour front desk, car park, pets allowed, 24-hour check-in are readily available for you to enjoy. Guestrooms are fitted with all the amenities you need for a good night's sleep. In some of the rooms, guests can find flat screen television, towels, smoking policy – non-smoking available, heating, internet access – wireless (charges apply). The property offers various recreational opportunities. Friendly staff, great facilities, and close proximity to all that Leeds has to offer are three great reasons you should stay at Travelodge Leeds Central Vicar Lane.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!