Clayton Hotel Leeds

Leeds, United Kingdom
City Walk, Sweet Street
Set in a prime location of Leeds, Clayton Hotel, Leeds puts everything the city has to offer just outside your doorstep. Offering a variety of facilities and services, the property provides all you need for a good night's sleep. Service-minded staff will welcome and guide you at Clayton Hotel, Leeds. Guestrooms are fitted with all the amenities you need for a good night's sleep. In some of the rooms, guests can find closet, towels, carpeting, slippers, flat screen television. The property offers various recreational opportunities. A welcoming atmosphere and excellent service are what you can expect during your stay at Clayton Hotel, Leeds.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!