Holiday Inn Express Leeds City Centre Armouries

Holiday Inn Express Leeds City Centre Armouries

Leeds, United Kingdom
ARMOURIES DRIVE, LEEDS, LS10 1LT, UNITED KINGDOM
Near Royal Armouries поглед на мапата
Tripadvisor Score: 3.5
This 3 star hotel is located in the city centre of Leeds and was established in 2007. It is close to the Royal Armouries Museum and the nearest station is Leeds City. The Hotel has a bar and a conference room. All 130 rooms are equipped with hairdryer, safe, ironing set and air conditioning.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!