Novotel Leeds Centre

Leeds, United Kingdom
4 Whitehall quay, 4
Located in the centre of Leeds this beautiful hotel is close to the shops and restaurants area and is 5 minutes' walking distance from the Leeds train station. Leeds Bradford Airport is 17 km from the hotel, while Manchester Airport is 88 km away. This modern city hotel has a total of 195 rooms. 24 hour reception desk is available. Facilities on offer include Elements restaurant and bar. Limited indoor pay parking is also available for our guests. Wireless Internet is also available. The contemporary-style en suite rooms are comfortable and fully equipped. Gym, sauna and a steam room are also on offer for our guests. The hotel provides a breakfast buffet and a continental breakfast option.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!