Adonis Hotel

Lefkada Island, Greece
Konemenou & Nauarinou 1, Mitikas, Preveza
Located in Preveza, Adonis Hotel is within a 15-minute drive of Nikopolis Archaelogical Museum and Preveza Port. This aparthotel is 4.8 mi (7.8 km) from Ancient Nikopolis and 10.2 mi (16.5 km) from Nea Sampsous Square.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!