Katouna Suites Luxury Boutique Hotel - Adults Only

Katouna Suites Luxury Boutique Hotel - Adults Only

Lefkada Island, Greece
Eparchiaki Odos Koutounis, Lefkada
«Katouna Suites Luxury Boutique Hotel - Adults Only» is located in Lefkada. This boutique hotel is located in 5 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the boutique hotel — Ligia Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!