Agios Nikitas View

Lefkada Island, Greece
Agios Nikitas, Lefkada
With a stay at this villa in Lefkada, you'll be a 5-minute drive from Milos Beach and 8 minutes from Kathisma Beach. This 4-star villa is 14.4 mi (23.2 km) from Egremni Beach and 1.7 mi (2.8 km) from Pefkoulia Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!