Athanasios Tsoumas Apartments
Apartment

Lefkada Island, Greece
Kastrosykia Beach, 48100, Kastrosikia, GR, Preveza

Set amidst a well-tended garden, the family-run Athanasios Tsoumas Apartments offers air-conditioned, self-catering accommodation in Kastrosikiá. Free WiFi access is available in public areas. Monastery of Agia Pelagia is 1.2 km away. Opening to a balcony, the apartments of Athanasios Tsoumas enjoy partial or full views over the sea. Each unit includes a kitchennette with dining area, fridge and mini oven with stovetop. A TV and a private bathroom with shower are also included. Athanasios Tsoumas Apartments also includes a sun terrace. The closest beach is 130 metres away. The town of Preveza is 20 km away.
Check-in: 14:00:00
Check-out: 12:00:00

#1-bedroom #apartment #double-capacity #double-or-twin #non-smoking #private-bathroom #sea-view #window

прикажи повеќе

Hotel facilities

General
Air conditioning
Garden

Rooms
Family room

Internet
Internet access

Languages Spoken
German
Italian

Recreation
Sun Deck

Parking
Free Parking on Premises

Kids
Family/Kid Friendly

Pets
Pets Not Allowed

покажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!