Faros Apartments
Apartment

Lefkada Island, Greece
Ethnikis Antistaseos, Mytikas, Preveza
Located in Preveza, Faros Apartments is by the sea, within a 15-minute drive of Nikopolis Archaelogical Museum and Preveza Public Library. This apartment is 4.8 mi (7.8 km) from Ancient Nikopolis and 4.9 mi (7.8 km) from Preveza Port.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!