Santa Maura Studios & Apartments

Santa Maura Studios & Apartments
Apartment

Lefkada Island, Greece
Ellomenou; 64, Lefkada
A perfect fit for a big group of travellers: apartment «Santa Maura Studios & Apartments» is located in Lefkada. This apartment is located in 14 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment. Places nearby: Perigiali Beach and Port of Argostoli.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!