Villa Olga Hotel Apartments & Studios

Villa Olga Hotel Apartments & Studios

Lefkada Island, Greece
Lygia, Lefkada
This property enjoys a convenient location in Lefkada . There are a total of 15 rooms on the premises. The property consists of 2 apartments 3 triple rooms 9 superior rooms and 1 family room. Guests will find numerous bus and metro stops within walking distance. The Hotel is within easy reach of the beach. Guests may take advantage of the on-site car park. This establishment allows pets.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!