Philippos Hotel Apartments

Lefkada Island, Greece
Episkopos - Nikiana, Lefkada
With a stay at Philippos Hotel Apartments in Lefkada, you'll be near the beach, just a 4-minute walk from Episkopos Beach and a 1-minute drive from Paralia Episkopos Beach. This hotel is 4.4 mi (7 km) from Perigiali Beach and 5.1 mi (8.3 km) from Lefkada Harbor Park.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!