Vicky Apartments
Apartment

Lefkada Island, Greece
Nikiana, Lefkada
This property is conveniently located in Lefkadas . Hotel was constructed in 1989. Hotel was completely refurbished in 2007. There are a total of 12 rooms on the premises. The property consists of 8 apartments and 4 studios. Situated in the heart of the city the Hotel provides the ideal base for exploring the city. Guests can easily walk to the main bus and train stations. The Hotel is a quick drive from the airport. The main entertainment areas of the city are within easy reach of the Hotel . The Hotel is just a stone's throw away from the beach. The property is within walking distance from the harbour. Pets are allowed on the premises.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!