Argo Maisonettes & Suites

Lefkada Island, Greece
Vassiliki, Lefkada
With a stay at Argo Maisonettes & Suites in Lefkada, you'll be near the beach, just steps from Vassiliki Beach and a 5-minute drive from Port of Vasiliki. This aparthotel is 13 mi (21 km) from Egremni Beach and 14.9 mi (24 km) from Milos Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!