Avista Lygia Lefkadas
Apartment

Lefkada Island, Greece
Lygia, 31100, Lygia, GR, Lefkada
If you want to feel like you’re at home no matter where you are, choose this — apartment «Avista Lygia Lefkadas» is located in Lefkada. This apartment is located in 5 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment — Ligia Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!