Oikia Eleanthi - Beachfront Garden Home

Oikia Eleanthi - Beachfront Garden Home

Lefkada Island, Greece
Mitikas, Preveza
Location : When you stay at this villa in Preveza, you'll be on the beach, within a 15-minute walk of Faros Beach and Monolithi Beach. This villa is 0.7 mi (1.1 km) from Monolíthi and 2.5 mi (4 km) from Nikopolis Archaelogical Museum.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!