Sesa Boutique Hotel

Lefkada Island, Greece
Kanali Beach, Preveza
Located in Preveza, Sesa Boutique Hotel is by the sea, within a 15-minute drive of Nikopolis Archaelogical Museum and Nea Sampsous Square. This beach hotel is 5.4 mi (8.7 km) from Ancient Nikopolis and 5.7 mi (9.2 km) from Monastery of Agia Pelagia.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!