Thomais Boutique Hotel

Lefkada Island, Greece
Episkopos, Lefkada
The recently renovated facilities of Villa Thomais Luxury Living – Aqua Gym & Spa now include a newly built aqua gym & spa. One can enjoy the benefits of exercising as well as moments of relaxation in the outstanding facilities. The rooms have autonomous air-conditioning and heating and the rest of the facilities include: hair-dryer, safebox, mini-bar, TV LED 32’’, satellite TV, telephone, cosmetic amenities, mirror off de make-up, room service, balcony, free wi-fi.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!