Thalero Holidays Center

Lefkada Island, Greece
Lygia, Lefkada
The hotel is situated near the town of Lefkada, in the picturesque village of Lygia. The local pebble beach is 300 metres away and the tourist village centre is just 700 metres away. There are plenty of shops and points of interest in Lefkada, which is about 5 km away. The establishment is set in the beautiful surroundings of an 8000 sqm complex, where guests can sunbathe or enjoy the shade of the olive trees. There are a total of 50 furnished studios, all equipped with a kitchenette with a fridge, an en-suite bathroom with a shower, air conditioning (paid locally), TV, Internet access and private balcony. Guests can enjoy the swimming pool with children's swimming area, play a game of table tennis.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!