Wind Club

Lefkada Island, Greece
Vassiliki Beach, 31082 Vassiliki, Lefkada Island, Greece, Lefkada
With a stay at Wind Club provided By Grand Nefeli in Lefkada, you'll be on the beach, just steps from Vassiliki Beach and a 5-minute drive from Port of Vasiliki. This beach aparthotel is 13.2 mi (21.2 km) from Egremni Beach and 15 mi (24.2 km) from Milos Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!