Eleana Studios

Lefkada Island, Greece
Lefkada, 311 00 Agios Ioannis, Greece, Lefkada
Just 200 metres from Agios Ioannis Beach in Lefkada, the family-run Eleana Studios is surrounded by a lush garden with stone-paved alleys and BBQ facilities. Offering free Wi-Fi access, its self-catering units open out to a balcony overlooking the garden and the surrounding mountains.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!