Elodia Suites Lefkada

Lefkada Island, Greece
Elodia Suites was built in 2017 offering luxury suites to delight even the most demanding visitors from around the world. It is an ideal destination for those wishing to enjoy the cosmopolitan lifestyle and the traditional hospitality of Lefkada, the island’s beautiful landscapes and superior services in a tranquil and simultaneously luxurious environment within walking distance from the beach bar, restaurants and the market of Nikiana.

прикажи повеќе

Hotel facilities

Airport / Port Transfer Service

Room facilities

May include:, Air Conditioning

покажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!