Eva Beach

Lefkada Island, Greece
Nydri; Lefkada 31100 ,
This lovely hotel is located in Nydri. The total number of units is 45. This is an eco-friendly hotel.
From 15/05/2020 to30/06/2022 Due to the pandemic, many accommodation and service providers may implement processes and policies to help protect the safety of all of us. This may result in the unavailability or changes in certain services and amenities that are normally available from them. More info here https://cutt.ly/MT8BJcv

прикажи повеќе

Hotel facilities

Small pets allowed (under 5 kg)
Large pets allowed (over 5 kg)
NO Wheelchair-accessible
NO Car park
Garage

Room facilities

Disability-friendly bathroom
NO Wheelchair-accessible
NO Smoking rooms

покажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!